Ekiplerimiz


RENKLİ PROGRAMLAR

Berrak Show hizmette sınır tanımıyor. Birbirinden farklı ekiplerimiz özel gün ve gecelerinize renk katıyor.

İLAHİ EKİBİMİZ

Bu alanda tanınmış sanatçılardan olup en az iki ve en fazla on kişiden oluşan ekibimiz, tamamen canlı performanslarıyla sizlerden de gelecek olan istekler doğrultusunda eserlerini icra edip özel günlerinizde hoşca vakit geçirmenizi temenni ediyor..

TASAVVUF MUSİKİSİ

Sufi müziğin vazgeçilmez enstrümanları; kanun, ud, ney, def ve istek üzerine artırılması mümkün olan sazlarla ve bu alanda tanınmış sanatçılardan oluşan ekibimiz tamamen canlı performanslarıyla hoşca vakit geçirmenizi temenni ediyor..


SANAT MÜZİĞİ EKİBİ

Sanat müziğimizin özellikle keman ve kanunla birlikte zenginleştirilmiş olan eserlerini, doyumsuz haz duyabileceğiniz  seslerden icra eden ekibimiz canlı performanslarıyla özel günlerinizde hoşca vakit geçirmenizi temenni ediyor..

HALK MÜZİĞİ EKİBİ

Ekibimiz, ülkemizin değişik yörelerinden halk müziğinin herkesçe sevilen eserlerini, isteğinize göre yöreye ait çalgılarla icra ederek, potpori tarzı haraketli parçalarla  özel günlerinizde hoşca vakit geçireceğinizi garanti ediyor

DAVUL ZURNA EKİBİ

İsteğe özel davul zurna eşliğinde gelin hanımın  evinden çıkarılması, evin önünde oyunların kurulması,  aynı zamanda ekibimizin salon ortamında yaptıkları görsel şovlarla birlikte sundukları yöresel parçalarla sizleri coşturarak hoşca vakit geçirmenizi temenni ediyor..


BAYAN DJ

Özellikle kınalarda yada bayanların yalnızca kendi aralarında düzenlediği organizasyon ve etkinliklerde, Bayan DJ ekibimiz tüm techizat ve donanımlarıyla hizmetinizdedir

Erkek DJ

İsteğnize göre yalnızca Bay DJ ekibimiz tüm techizat ve donanımlarıyla hizmetinizdedir

FOLKLOR EKİBİMİZ

Ülkemizin değişik bölgelerine ait çeşitli halk oyunları, yöresel kıyafetleriyle ekibimizin yüksek performansı tarafından sergilenmekte ve sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


SEMAZEN EKİBİMİZ

Türkiye`nin, güzel bir şehri Konya dan, dünyayı ‚Ne olursan ol, yine gel“ sözüyle kendisine çeken Mevlana Celaleddin Rumi Hazretleri`ni simgeleyen, sema gösterimiz, tekli ve çoklu olmak üzere iki farklı şekilde sunulmaktadır..

KOLBASTI EKİBİMİZ

Günümüzün en revaçta olan, Trabzon ilimizin kıpır kıpır ve de  zıpır zıpır oyunu „Kolbastı“ diğer adıyla „Hoptek Dansı“ değişik krasyonlarıyla özel Kolbastı Ekibimiz tarafından oynanılıyor ve aynı zamanda sizleri de oynatıyor..

TİYATRO EKİBİMİZ

Daha çok güncel konuları ele alarak yazdığım ve aynı zamanda yönetmenliğini yaptığım tiyatro ve skeçler, genç yeteneklerden oluşturduğumuz kadromuzla her türlü organizasyon özel gün ve gecelerinizde karşınızdayız...


ANİMASYON EKİBİMİZ

Yüz boyama, makyaj ve çocukların yapımını merak ettiği, oynamaktan zevk aldığı, sosis balon adı verilen ince uzun balonları kedi, köpek, çiçek, araba vs şekillerine getirip özel günlerinizi ve partilerinizi daha renkli ve eğlenceli hale getiriyoruz.

FOTOĞRAF&KAMERA EKİBİMİZ

Düğün, Nişan, Nikah, Sünnet, Kına, Toplantı ve her türlü organizasyonlarınızda çekimleriniz, dijital kamera ve fotoğraf makineleriyle profesyonel ekibimiz tarafından itinayla yapılır..